Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 

Webbyt ETTEVÕTLIK KOOL
Webbyt
Webbyt AJALUGU
Webbyt
Webbyt PERSONAL
Webbyt
Webbyt HOOLEKOGU
Webbyt
Webbyt
Hoolekogu protokollid
Webbyt
Webbyt ARTIKLID
Webbyt
Webbyt UUENDUSTE LOGI

Oktoober 2021
Tagasi  Edasi
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


HOOLEKOGU

Print Sitemap

Lasteaia õppe- ja kasvatustegevuse jälgimiseks ning vastavasisuliste ettepanekute tegemiseks moodustatakse lasteaia hoolekogu mille koosseisu lasteaia iga rühma vanemad valivad õppeaasta algul oma esindaja ning Tapa Vallavalitsus nimetab ühe isiku. Hoolekogu koosseisu kinnitab ühe kuu jooksul õppeaasta algusest arvates lasteaia juhataja ettepanekul Tapa Vallavalitsus. Hoolekogu koosseis kinnitatakse üheks aastaks. Oma töö korraldamiseks valib hoolekogu liikmete hulgast esimehe ja tema asetäitja.

 Hoolekogu liikmed 2020/2021

 Rühm

 Nimi

Telefon 

 E-post

 Tibukesed

 Joanna Niiberg

5694 5338 

 jonniiberg@gmail.com 

 Päikesejänkud

 Nade˛da Ivanova

5391 4133 

 milashka2205@list.ru

 Rüblikud

 Alari Kirt

5660 7450 

 alari.kirt@gmail.com

 Õnneseen

 Merit Tammemägi

5825 3157 

 merittammemagi@gmail.com

 Lepatriinu

 Sandra Holm

5831 9227 

 sandra.holm99@outlook.com

 Mesimummid

 Ene Augasmägi

5598 0670 

 ene1975@gmail.com

 Mürakarud

 Ingvar Rööpmann

5633 2167 

 ingvar424@gmail.com

 Päiksekiir

 Birgit Afanasjev

5624 3415 

 birgit.tsirna.001@mail.ee

 Muumid

 Kristi Matsu

5662 5470 

 kristi_randla@hotmail.com

 Sinilill

 Liisa Allsoo

5693 8875 

 liisaallsoo@gmail.com

 Sipsik  Kati Antipova 5843 0050   kati.antipova1@gmail.com
 Pipi  Birgo Vene 5669 3371   birgo99@hot.ee

 Tõrukesed

 Merilin Algo

5346 7702 

 merilinalgo@hot.ee

 Lotte

 Kätlin Länts

5677 7601 

 kalevkatlin26@gmail.com

 Direktor

 Tea Välk

5819 0330 

 lasteaed@pisiponn.ee

 Õpetajate esindaja

 Leevi Ivainen

5660 2094 

 leeviivainen@gmail.com

 Vallavalitsuse esindaja

 Tuuli Roostfeld

5307 6117 

 tuuli.roostfeldt@tapa.ee

 

Tapa Lasteaed Pisipõnn Nooruse 11, 45106 Tapa, Lääne-Virumaa Telefon: 322 0063 Faks: 322 0055 E-post: lasteaed@pisiponn.ee
Web2